ФК “Динамо” офіційно визнав, що зарплату футболістам виплачує з рахунків офшорної компанії

ФК “Динамо” офіційно відреагував на інформацію в пресі про те, що футболісти клубу отримують мізерні заробітні плати з метою ухилення від 100%-го оподаткування, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу клубу.

Об этом сообщает Роспрес“Заявляємо, що податки з доходів у вигляді заробітної плати персоналу і футболістів ТОВ „ФК „Динамо“ Київ“ сплачуються в бюджет в повному обсязі відповідно до чинного законодавства, що підтверджено неодноразовими плановими і позаплановими перевірками контролюючих органів”, — сказано в повідомленні.


При цьому, в ФК визнали, що велику частина доходів динамівці отримують не в Україні, а з рахунків кіпрської офшорної компанії — “Динамо Київ (Кіпр)”


“Також звертаємо увагу, що правовідносини з футболістами в сучасному професійному футболі не є суто трудовими, а, скоріше, є комплекс трудових і цивільно-правових відносин, оскільки регулюють питання реклами та використання іміджевих прав.


Саме в рамках цивільно-правових відносин футболісти отримують дохід від дочірньої Компанії „Динамо Київ (Кіпр)“ — юридичної особи, зареєстрованої згідно із законодавством Кіпру і України”, — сказано в повідомленні клубу.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/fk-dynamo-ofitsijno-vyznav-shho-zarplatu-futbolistam-vyplachuye-z-rahunkiv-ofshornoyi-kompaniyi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя