Стара номенклатура й люди олігархів нікуди не поділися – Пекар

Об этом сообщает maudan3.com со ссылкой на СМИ.

Читаю у стрічці, що зараз змінюється епоха, що відходить когорта старих номенклатурників, а з ними відходять люди, призначені олігархами, й зараз нам покажуть новий клас державного управління.

Супер. У мене лише одне запитання. Хто їх замінить? Новообраний президент так нікого й не обрав навіть на посаду голови АП, він продовжує "оглядини". Він так і не має HR-команди, яка здатна швидко продивитися, відтестувати й оцінити десятки людей на десятки ключових посад. А коли йдеться про номенклатуру, йдеться не про десятки, а приблизно про 3000 посад щонайменше (подивіться у Вікіпедії, скільки в Україні районів, наприклад).

Стара номенклатура й люди олігархів нікуди не поділися. Частина з них, узута в зелені капці, стоїть зараз у черзі під дверима Зеленського. Інша, більша частина, нікуди не поспішає – вони розуміють, що до них дійде черга десь за два-три роки.

Знаючи, як важко заповнювали вакансії в реформованих міністерствах, як шукали голів РДА, як проходили конкурси на генеральних директорів новостворених урядових директоратів, як набиралися співробітники Патрульної поліції, скільки на все це було витрачено часу й зусиль величезних професійних команд і скільки треба було тиску, щоб воно все сталося, – я не можу читати такі перебільшені очікування без сміху.

Керування очікуваннями є однією із громадянських чеснот.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Валерій ПЕКАРДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557669879-stara-nomenklatura-y-lyudi-oligarhiv-nikudi-ne-podilisya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя